Vedení rozhovoru s rodiči - 8 hodin

Číslo akreditace: MSMT- 25422/2016-2-651

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní sebezkušenostní seminář

Hodinová dotace: hodinová dotace programu je 8 hodin; semináře je možné realizovat jak pro zájemce z různých škol, tak jako seminář pro školní sborovnu

Cílová skupina: seminář je určen učitelům všech typů škol, zejména třídním učitelům

 

Lektor:  Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky:

  • Komunikace s rodiči v práci učitele
  • Obsahová a vztahová stránka komunikace (analýza komunikačních sdělení – co vše si navzájem říkáme, když komunikujeme, jakou stránku sdělení preferujeme my a náš komunikační partner a jak to můžeme poznat)
  • Rozhovor jako nástroj změny (kdy vyzýváme rodiče k rozhovorům, jak reagujeme na výzvy ze strany rodičů)
  • Principy efektivní a etické komunikace (komunikační desatero ve škole, efektivní a neefektivní strategie při vedení rozhovoru) 
  • Analýza sdělení v komunikaci (věcný obsah, vztahová stránka, sebeprojev a výzva v každém komunikačním sdělení)
  • Komunikace v konfliktu (čím se liší komunikace v konfliktu, jak zvládat emoce na obou stranách, strategie řešení konfliktních situací)

 Cena:  890,- Kč

Termín konání:  podzim 2018

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek: -

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:
 

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

 Pokud Vás seminář zaujal, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku a my Vás oslovíme, jakmile budeme registrovat více zájemců o tento seminář a určíme konkrétní termín pro jeho konání.  

 

Tento seminář je v naší nabídce od září 2014, s vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde:

 

 

 

Přehled vzdělávacích kurzů