Tvůrčí psaní - 4 hodiny

Číslo akreditace: MSMT – 14486/2021-3-449

Forma vzdělávacího programu: prezenční interaktivní  seminář

Hodinová dotace: 4 hodiny

Cílová skupina: seminář je určen pro učitele českého jazyka 1. a 2. stupně ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií (je zaměřen na podporu zavedení tvůrčího psaní do výuky českého jazyka a literatury nebo na podporu založení kroužku tvůrčího psaní ve škole)

Lektorka: Mgr. Michaela Hantková

 

Přehled témat výuky:

 

  • Formování osobnosti prostřednictvím tvůrčího psaní, rozvoj individuálního stylu
  • Techniky tvůrčího psaní
  • Jak hledat témata k psaní
  • Využití tvůrčího psaní v hodinách českého jazyka a literatury
  • Příklad dobré praxe činnosti kroužku tvůrčího psaní
  • Informační zdroje k tvůrčímu psaní

 

Cena:  690,- Kč

Místo konání: Brno

 

Termín konání: přijímáme předběžné přihlášky

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. Pokud Vám potvrzení o odeslání přihlášky na email nepřijde, odešlete přihlášku prosím ještě jednou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email účastníka:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno: 

(pro zaslání předběžné přihlášky prosím využijte přihlašovací formulář)

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

 S vyhodnocením zpětné vazby z těchto seminářů se můžete seznámit zde:

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY ONLINE

SEMINÁŘE PRO STŘEDNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ