Třídnické hodiny - 8 hodin

Číslo akreditace: MSMT – 14486/2021-3-449

Forma vzdělávacího programu: prezenční interaktivní seminář

Hodinová dotace: 8 hodin 

Cílová skupina: Seminář je určen učitelům 1. i 2. stupně základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií a poradenským pracovníkům ve školách. Je vhodný jak pro zájemce z různých škol, tak pro školní sborovny.  

 

Lektor: Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky:

  • Klima třídy a možnosti jeho ovlivnění
  • Motivace učitelů a žáků k pořádání třídnických hodin (mapování výhod a rizik, cesty k motivaci žáků).
  • Třídnické hodiny v systému prevence rizikového chování žáků.
  • Metodika vedení třídnických hodin (jak postupovat při plánování a realizaci třídnické hodiny).
  • Použití vhodných technik (jak si stanovit cíl třídnické hodiny, jak vybrat vhodnou techniku a jak ji maximálně vytěžit).
  • Rizika při vedení třídnických hodin (možné obtíže učitelů při nevýukové práci se třídou, nemotivovaní žáci, subjektivně pociťovaná nekompetence učitele) a jejich minimalizace
  • Konkrétní témata třídnické hodiny (příklady dobré praxe, osvědčené techniky, hledání aktuálních témat pro konkrétní třídy).

 

Nabídka pro školní sborovny: 

Cena semináře pro 1 účastníka: 800,- Kč 

  • minimální počet účastníků semináře pro školní sborovnu je 12
  • při počtu účastníků větším než 15 sleva 50 % pro šestnáctého a dalšího účastníka

Seminář realizujeme přímo ve škole, která si ho objedná. V případě zájmu prosím vyplňte předběžnou přihlášku a kontaktujte nás nejlépe elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na telefonu +420777048177.

 

Nabídka pro zájemce z různých škol:

Cena semináře: 1190,- Kč

Místo konání: Brno

Termín konání: přijímáme předběžné přihlášky

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email účastníka:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:
 

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

(pro zaslání předběžné přihlášky prosím využijte přihlašovací formulář) 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

S vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde: 

 

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY ONLINE

SEMINÁŘE PRO STŘEDNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ