Spolupráce pedagoga s asistentem pedagoga ve školní praxi II – 4 hodiny

Číslo akreditace: MSMT – 14486/2021-3-449 

Forma vzdělávacího programu: prezenční interaktivní seminář

Hodinová dotace: 4 hodiny

Cílová skupina: Seminář je určen pro tandem učitel + asistent pedagoga z jedné třídy, případně pro samotné učitele. Je vhodný zejména pro pedagogické pracovníky základních škol a nižšího stupně víceletých gymnázií. Je vhodný také pro školní sborovny - při tomto způsobu realizace je žádoucí účast pracovníka vedení školy, který může podpořit nastavení systémových změn ve škole. 

 

Lektorka: Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat semináře:

 • Legislativní ukotvení funkce asistenta pedagoga.

 • Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami-podstata přístupu pedagogů v kontextu inkluzivního vzdělávání (efektivní podpůrná opatření)
 • Jak pracovat se třídou, jejíž součástí jsou žáci se SVP (vhodné did. metody, diferenciace apod.)
 • Kompetence asistenta pedagoga
 • Spolupráce pedagoga s asistentem – příprava na vyučování, rozdělení kompetencí, komunikace v průběhu vyučovací hodiny, koordinace činností.
 • Spolupráce s rodiči žáků se SVP
 • NOVĚ ZAŘAZENO - zkušenosti s využitím asistentů pedagoga při realizaci distančního vzdělávání 

 

Cena semináře pro 1 účastníka: 690,- Kč 

 

Nabídka pro školní sborovny:

 • seminář realizujeme prezenční formou přímo ve škole, které si ho objedná, a to v průběhu celého školního roku včetně sobot a stáních svátků
 • minimální počet účastníků semináře pro školní sborovnu je 12
 • základní cena 550,- Kč platí pro prvních 15 účastníků semináře z jedné školy, cena pro šestnáctého a dalšího účastníka je poloviční
 • seminář můžeme realizovat i pro menší školní sborovnu, v tomto případě je cena dohodou
 • cena zahrnuje tištěné a elektronické metodické materiály k danému tématu pro všechny účastníky vhodné k okamžitému využití v práci učitele   

V případě zájmu prosím vyplňte předběžnou přihlášku a kontaktujte nás nejlépe prostřednictvím emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně telefonicky na čísle 777048177.

 

Nabídka pro zájemce z různých škol:

Cena semináře pro 1 účastníka: 690,- Kč

Místo konání: Brno

Termín konání: přijímáme předběžné přihlášky

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email účastníka:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:
 

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno 

(pro zaslání předběžné přihlášky prosím využijte přihlašovací formulář)

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

Nahlédněte do zpětné vazby z již realizovaných seminářů:

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY ONLINE

SEMINÁŘE PRO STŘEDNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ