Spolupráce pedagoga s asistentem pedagoga ve školní praxi - 8 hodin

Číslo akreditace: MSMT - 568/2020-3-44

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní sebezkušenostní seminář

Hodinová dotace: 8 hodin

Cílová skupina: seminář je určen pro dvojice učitel - asistent pedagoga z různých typů škol

Lektorka: Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky: 

  • Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami - legislativní kontext, princip individualizované podpory, podpůrná opatření
  • Rozdíl mezi úlevou a podporou, zkompetentňování žáků se SVP
  • Hlavní činnosti AP se žáky, skupinou, třídou. Přímá a nepřímá práce asistenta. Zodpovědnost AP při práci se žáky.
  • Spolupráce pedagoga s asistentem - příprava na vyučování, rozdělení kompetencí, komunikace v průběhu vyučovací hodiny, koordinace činností. Klíčová role pedagoga.
  • Vliv AP na klima třídy
  • Spolupráce se zákonnými zástupci žáků se SVP, tvorba a dojednávání IVP jako základního dokumentu, který popisuje způsob práce se žákem a roli asistenta

 

Cena: 1190,- Kč na osobu

 

Termín konání semináře:  přijímáme předběžné přihlášky

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek: -

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:
 

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno.

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu.

 

Tento velmi úspěšný seminář je v naší nabídce od září 2014 a pravidelně ho realizujeme jak seminář pro učitele a asistenty z různých škol, tak jako seminář pro školní sborovnu. S vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde: 

 

 

Pokud Vás seminář zaujal, ale termín zatím není uveřejněn nebo vám daný termín nevyhovuje, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku a my vás oslovíme, jakmile bude určen přesný termín dalšího konání tohoto semináře.

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY (PŘÍPADNĚ STŘEDNÍ ŠKOLY):