Spolupráce pedagoga s asistentem pedagoga ve školní praxi - 8 hodin

Číslo akreditace: MSMT - 568/2020-3-44

Forma vzdělávacího programu: prezenční interaktivní sebezkušenostní seminář

Hodinová dotace: 8 hodin

Cílová skupina: seminář je určen pro dvojice učitel + asistent pedagoga z různých typů škol

Lektorka: Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky: 

  • Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami - legislativní kontext, princip individualizované podpory, podpůrná opatření
  • Rozdíl mezi úlevou a podporou, zkompetentňování žáků se SVP
  • Hlavní činnosti AP se žáky, skupinou, třídou. Přímá a nepřímá práce asistenta. Zodpovědnost AP při práci se žáky.
  • Spolupráce pedagoga s asistentem - příprava na vyučování, rozdělení kompetencí, komunikace v průběhu vyučovací hodiny, koordinace činností. Klíčová role pedagoga.
  • Vliv AP na klima třídy
  • Spolupráce se zákonnými zástupci žáků se SVP, tvorba a dojednávání IVP jako základního dokumentu, který popisuje způsob práce se žákem a roli asistenta

 

Cena pro 1 účastníka: 1190,- Kč 

Termín konání semináře:  přijímáme předběžné přihlášky

Místo konání: Brno

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:
 

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno.

(pro zaslání předběžné přihlášky prosím využijte přihlašovací formulář) 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu.

 

S vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde: 

 

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY ONLINE

SEMINÁŘE PRO STŘEDNÍ ŠKOLY PREZENČNĚ