Spolu-práce s rodiči žáků se speciálními vzdělávacími potřebami - 4 hodiny

Číslo akreditace: MSMT-14486/2021-3-449

Forma vzdělávacího programu: prezenční interaktivní seminář

Hodinová dotace:  4 hodiny

Cílová skupina: Seminář je určen učitelům 1. a 2. stupně základních škol a poradenským pracovníkům ve školách – výchovným poradcům, školním speciálním pedagogům a školním psychologům – a vedoucím pracovníkům ve školách. Je vhodný i pro školní sborovny, škola při něm může průběžně promýšlet nastavení systémových změn.

Témata semináře:

  • Charakteristika obtíží žáka se SVP ve školním a domácím prostředí
  • Kompetence školy a rodičů
  • Co si s rodiči vyjasňujeme? Cíle vzdělávání, podpůrná opatření, rozdíl mezi podporou a úlevou
  • Práce s doporučením školského poradenského zařízení pro žáka
  • Jednání a rozhovory s rodiči
  • Podpora domácí přípravy žáků se SVP

Lektorka: Mgr. Alice Vašáková 

 

Cena:  690,- Kč 

 

Místo konání: Brno

Termín konání semináře: přijímáme předběžné přihlášky

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email účastníka:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno 

(pro zaslání předběžné přihlášky prosím využijte přihlašovací formulář) 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu.