Práce se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami ve školní družině – 6 hodin

TENTO SEMINÁŘ JE V NAŠÍ NABÍDCE OD ZÁŘÍ 2016.

Číslo akreditace: MSMT-956/2016-2-42

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní seminář

Hodinová dotace: 6 hodin 

Cílová skupina: seminář je určen vychovatelkám a vychovatelům ve školních družinách

Lektor: Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky:

  • Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami: charakteristiky jednotlivých typů zdravotního postižení, typické projevy v chování a vztazích
  • Přístup vychovatelek a vychovatelů školní družiny k žákům se speciálními vzdělávacími potřebami
  • Výběr činností a organizace práce ve školní družině se zřetelem na specifika těchto žáků
  • Role vychovatelky/vychovatele při vytváření klimatu skupiny žáků ve školní družině
  • Prevence konfliktních situací, zvládání konfliktů se žákem i mezi dětmi
  • Podpora týmové spolupráce - spolupráce vychovatelů/vychovatelek s ostatními pedagogickými pracovníky školy (učitelé, asistenti, poradenští pracovníci)
  • Spolupráce s rodiči
  • Spolupráce se školskými poradenskými zařízeními 

Cena: 720,- Kč 

 

Termíny konání: podzim 2018

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek:  -

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

 

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno: 

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

Přečtěte si názory kolegů, kteří již seminář absolvovali: