Práce s diferencovanou třídou v matematice

Číslo akreditace: MSMT- 25422/2016-2-651

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní seminář

Hodinová dotace:  6 hodin

Cílová skupina: seminář je určen pro učitele matematiky 2. stupně ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií

Témata semináře:

  • Diferencovaná třída na 2. stupni ZŠ – identifikace jednotlivých typů žáků, jejich potřeby a projevy při výuce matematiky, specifika práce s jednotlivými typy žáků
  • Diferencované vyučování jako podpůrné opatření
  • Organizace vyučování v diferencované třídě, příprava učitele na vyučování v diferencované třídě
  • Osvědčené metody a formy práce s diferencovanou třídou v matematice – příklady dobré praxe
  • Učební pomůcky a další podpůrné materiály pro práci s diferencovanou třídou v matematice, praktická ukázka práce s kartičkami s diferencovanými úkoly – příklad dobré praxe
  • Motivace žáků k diferencované práci a specifika hodnocení diferencované práce žáků v matematice
  • Náměty na tvorbu plánů pedagogické podpory a individuálních vzdělávacích plánů v matematice

 

Cena:  940,- Kč

  • všichni účastníci semináře obdrží zdarma výukový materiál pro práci s diferencovanou třídou v hodnotě 290,- Kč

Lektorka: Mgr. Lenka Ondráčková

 

Termín konání:  podzim 2018

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek: -

 

Na seminář do Brna se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. Pokud Vám potvrzení o odeslání přihlášky na email nepřijde, odešlete přihlášku prosím ještě jednou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

 

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno.

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu.

 

Tento úspěšný seminář je součástí naší nabídky od ledna 2014. S vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde:

 

 

 

Pokud Vás seminář zaujal a máte zájem se ho v příštím školním roce účastnit, pošlete nám předběžnou přihlášku a my Vás oslovíme, jakmile bude stanoven přesný pro konání semináře.