Podpůrná opatření 1. stupně v mateřské škole – 8 hodin - NOVINKA

Číslo akreditace: MSMT-7712/2017-1-311

Forma vzdělávacího programu: prezenční interaktivní sebezkušenostní seminář

Hodinová dotace: 8 hodin  

Cílová skupina: seminář je určen učitelům a učitelkám z mateřských škol

Lektor:  Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky:

  • Základní legislativní rámec
  • Filozofie a systém podpůrných opatření
  • Děti s potřebou podpory a děti se speciálními vzdělávacími potřebami
  • Pedagogická diagnostika v MŠ
  • Plán pedagogické podpory
  • Vyhodnocování efektivity poskytovaných PO 
  • Spolupráce se školskými poradenskými zařízeními
  • Spolupráce se zákonnými zástupci dětí

 

Cena: 990,- Kč

Další termín konání semináře: -

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA, vstup do budovy přes terasu; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek:  -

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Invalid form ID

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno: 

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

 Pokud Vás seminář zaujal, ale daný termín Vám nevyhovuje, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku a my vás oslovíme, jakmile bude určen přesný termín dalšího konání tohoto semináře.