Aktuální nabídka materiálů pro práci s diferencovanou třídou

 

Naše výukové materiály jsou určené pro učitele a mají jim usnadnit přípravu a samotnou výuku ve třídě, ve které se široké spektrum žáků - žáci dobře nadaní a aktivní, žáci průměrní, žáci, kteří jsou dobře nadaní, ale pracovat se jim nechce, a žáci s různými speciálními vzdělávacími potřebami. Díky distanční výuce, která nás ve školách provází již třetí školní rok, se navíc rozdíly mezi žáky v rámci jedné třídy zvětšují. A je důležité plánovat výuku tak, aby se všichni žáci mohli do aktivit zapojit a díky tomu se mohli posouvat v rámci svých vzdělávacích možností.

Nabízíme vám sady výukových materiálů do různých předmětů na pro 1. i 2. stupeň základních škol i nižší ročníky víceletých gymnázií. Jedná se o soubory laminovaných karet formátu A6 a pracovních listů s úkoly různé úrovně. Všechny sady obsahují karty nebo pracovní listy se zadáním úkolů a karty nebo pracovní listy s řešením úkolů, aby si žáci mohli výsledky své práce sami kontrolovat a učitel měl během vyučování čas na individuální práci se žáky, kteří to potřebují. Součástí každého výukového materiálů je i metodika - náměty na práci s výukovým materiálem - a tabulka pro žáky k sebehodnocení práce. Všechny materiály jsou ověřené v praxi, práce s nimi vede žáky k tomu, aby pracovali každý podle svých možností a schopností. Výukové materiály je aktuálně možné zakoupit pouze online. S našimi výukovými materiály Vás naučíme pracovat na našich webinářích zaměřených na diferencované vyučování nebo na prezenčních seminářích k tématu určených pro školní sborovny. S aktuální nabídkou těchto seminářů se můžete seznámit níže. S našimi výukovými materiály už 8 let pracují tisíce učitelů ve stovkách v celé České republice. Učitelé na našich výukových materiálech oceňují především podporu individualizace výuky a motivace žáků pracovat dle svých možností. 

 

Všechny nabízené výukové materiály lze objednat elektronicky prostřednictvím eshopu - zde. V tomto eshopu si můžete objednat i metodické a didaktické materiály Pedagogicko-psychologické poradny Brno a DYS-centra Brno.  

Výukové materiály můžete výukové materiály objednat prostřednictvím objednávkového formuláře, který je ke stažení zde: 

Do objednávkového formuláře stačí doplnit fakturační údaje a označit vybrané sady kartiček s diferencovanými úkoly a pracovních listů. Vyplněnou objednávku pak prosím pošlete jako přílohu emailu ve formátu pdf. nebo jako scan na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

PŘI OBJEDNÁVCE VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ V HODNOTĚ 3000,- Kč A VÍCE PROSTŘEDNICTVÍM E-SHOPU (www.studijniliteratura.cz - zde) NEBO OBJEDNÁVKOVÉHO LISTU JE POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA!!!

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ:

SOUBORY LAMINOVANÝCH KARET S DIFERENCOVANÝMI ÚKOLY (32 karet s úkoly + 32 karet s řešením úkolů, součástí každé sady je stručná metodická příručka a tabulky pro žáky na sebehodnocení své práce) 

CENA 1 SADY JE OD 1. 2. 2022 - 420,- Kč

DIAGNOSTIKA A INTERVENCE:

  • Technika čtení 1 (novinka na podporu učitelů na 1. stupni ZŠ od Mgr. Jiřiny Bednářové)

  • Technika čtení 2 (novinka na podporu učitelů na 1. stupni ZŠ od Mgr. Jiřiny Bednářové)

ČESKÝ JAZYK PRO 1. STUPEŇ ZŠ:

MATEMATIKA PRO 1. STUPEŇ ZŠ:

PŘÍRODOVĚDA: 

  • Ekosystém LES (pro 4. a 5. ročník) 

ANGLICKÝ JAZYK PRO 1. + 2. STUPEŇ A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

MATEMATIKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

ČESKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ: 

NĚMECKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

FYZIKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

ZEMĚPIS PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 CHEMIE PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

RUSKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

SOUBORY PRACOVNÍCH LISTŮ S ROZŠIŘUJÍCÍMI ÚKOLY URČENÉ PRO DIFERENCOVANOU VÝUKU (pracovní listy formátu A4  + řešení úkolů) 

ČESKÝ JAZYK A MEDIÁLNÍ VÝCHOVA PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ: 

SOUBORY DIFERENCOVANÝCH PRACOVNÍCH LISTŮ PODPORU ČTENÁŘSKÉ GRAMOTNOSTI (ke každému textu 3 úrovně úkolů) 

  • Čteme, abychom rozuměli 1 (pro 2. a 3. ročník) - cena 220,- Kč
  • Čteme, abychom rozuměli 2 (pro 3. a 4. ročník) - cena 220,- Kč
  • Čteme, abychom rozuměli 3 (pro 4. a 5. ročník) - cena 220,- Kč  
  • Psí úkoly (pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií) - cena 220,- Kč 

PŘEHLEDY UČIVA DO ČESKÉHO JAZYKA (vhodné jako pomůcky nejen pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)