Aktuální nabídka materiálů pro práci s diferencovanou třídou

 

Naše výukové materiály  jsou určené pro učitele a mají jim usnadnit přípravu a samotnou výuku ve třídě, ve které se široké spektrum žáků - žáci dobře nadaní a aktivní, žáci průměrní, žáci, kteří jsou dobře nadaní, ale pracovat se jim nechce, a žáci s různými speciálními vzdělávacími potřebami. Nabízíme vám sady výukových materiálů do různých předmětů na pro 1. i 2. stupeň základních škol i nižší ročníky víceletých gymnázií. Jedná se o soubory laminovaných karet formátu A6 a pracovních listů s úkoly různé úrovně. Všechny sady obsahují karty nebo pracovní listy se zadáním úkolů a karty nebo pracovní listy s řešením úkolů, aby si žáci mohli výsledky své práce sami kontrolovat a učitel měl během vyučování čas na individuální práci se žáky, kteří to potřebují. Součástí každého výukového materiálů je i metodika - náměty na práci s výukovým materiálem - a tabulka pro žáky k sebehodnocení práce. Všechny materiály jsou ověřené v praxi, práce s nimi vede žáky k tomu, aby pracovali každý podle svých možností a schopností. Výukové materiály je možné zakoupit na všech našich seminářích a nově také přes níže uvedený eshop. S našimi výukovými materiály Vás naučíme pracovat na našich seminářích "Práce s diferencovanou třídou v matematice, českém jazyce, v anglickém jazyce, ve fyzice, v 1. - 3. ročníku ZŠ", jejichž účastníci obdrží 1 sadu výukových materiálů v hodnotě 290,- Kč dle vlastního výběru zdarma, a také na semináři "Práce s diferencovanou třídou", který je určený pro školní sborovny. S aktuální nabídkou těchto seminářů se můžete seznámit zde. S našimi výukovými materiály už pracují tisíce učitelů ve stovkách v celé České republice. Učitelé na našich výukových materiálech oceňují především podporu individualizace výuky a motivace žáků pracovat dle svých možností. 

 

Všechny nabízené výukové materiály lze objednat elektronicky prostřednictvím eshopu - zde. V tomto eshopu si můžete objednat i metodické a didaktické materiály Pedagogicko-psychologické poradny Brno a DYS-centra Brno.  

Výukové materiály můžete výukové materiály objednat prostřednictvím objednávkového formuláře, který je ke stažení zde: 

Do objednávkového formuláře stačí doplnit fakturační údaje a označit vybrané sady kartiček s diferencovanými úkoly a pracovních listů. Vyplněnou objednávku pak prosím pošlete jako přílohu emailu ve formátu pdf. nebo jako scan na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

PŘI OBJEDNÁVCE VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ V HODNOTĚ 2000,- Kč A VÍCE PROSTŘEDNICTVÍM E-SHOPU (www.studijniliteratura.cz - zde) NEBO OBJEDNÁVKOVÉHO LISTU JE POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA!!!

Naše výukové materiály lze zakoupit také na všech našich seminářích v Brně. Praktické ukázky práce s těmito materiály jsou součástí seminářů "Práce s diferencovanou třídou", které aktuálně vedeme online. V případě dotazů pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ:

SOUBORY LAMINOVANÝCH KARET S DIFERENCOVANÝMI ÚKOLY (32 karet s úkoly + 32 karet s řešením úkolů, součástí každé sady je stručná metodická příručka a tabulky pro žáky na sebehodnocení své práce) 

CENA 1 SADY JE 350,- Kč

DIAGNOSTIKA A INTERVENCE:

  • Technika čtení 1 (novinka na podporu učitelů na 1. stupni ZŠ od Mgr. Jiřiny Bednářové)

  • Technika čtení 2 (novinka na podporu učitelů na 1. stupni ZŠ od Mgr. Jiřiny Bednářové)

ČESKÝ JAZYK PRO 1. STUPEŇ ZŠ:

 

Soubory diferencovaných pracovních listů na podporu čtenářské gramotnosti (200,- Kč)

 

MATEMATIKA PRO 1. STUPEŇ ZŠ:

 

PŘÍRODOVĚDA: 

  • Ekosystém LES (pro 4. a 5. ročník) - NOVINKA

 

ANGLICKÝ JAZYK PRO 1. + 2. STUPEŇ A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

MATEMATIKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ A NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

ČESKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ: 

 

NĚMECKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

 FYZIKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

ZEMĚPIS PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

CHEMIE PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

 RUSKÝ JAZYK PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ:

 

SOUBORY PRACOVNÍCH LISTŮ S ROZŠIŘUJÍCÍMI ÚKOLY URČENÉ PRO DIFERENCOVANOU VÝUKU (pracovní listy formátu A4  + řešení úkolů) - CENA 1 SOUBORU 150,- Kč 

ČESKÝ JAZYK A MEDIÁLNÍ VÝCHOVA PRO 2. STUPEŇ ZŠ a NIŽŠÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ: 

NOVINKA - SOUBORY DIFERENCOVANÝCH PRACOVNÍCH LISTŮ PODPORU ČTENÁŘSKÉ GRAMOTNOSTI (ke každému textu 3 úrovně úkolů) - CENA 1 SOUBORU 200,- Kč

  •  Psí úkoly (pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií)

PŘEHLEDY UČIVA DO ČESKÉHO JAZYKA (vhodné jako pomůcky pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - cena 1 souboru se v závislosti na počtu karet pohybuje v rozmezí 150,- až 190,- Kč