Hodnocení a sebehodnocení žáků v dnešní škole - 8 hodin

Číslo akreditace: MSMT-14522/2018-2-464

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní seminář

Hodinová dotace: 8 hodin

Cílová skupina: seminář je určen pro učitele 1. a 2. stupně ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií

Lektor: Mgr. Lenka Ondráčková 

 

Přehled témat výuky:

 • Funkce hodnocení žáků
 • Legislativní zakotvení problematiky
 • Pravidla pro hodnocení žáků ve školním řádu a školním vzdělávacím programu
 • Řešení školního neprospěchu, spolupráce se zákonnými zástupci žáků
 • Formativní a sumativní hodnocení 
 •  Specifika hodnocení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami - hodnocení jako podpůrné opatření
 • Slovní hodnocení žáků
 • Sebehodnocení žáků – funkce sebehodnocení a jeho využití, metody a formy sebehodnocení – příklady dobré praxe
 • Pravidla pro hodnocení různých aktivit žáků (písemné práce, ústní zkoušení, žákovské projekty, domácí úkoly apod.) + motivační bodové hodnocení žáků – příklady dobré praxe

 Cena:  990,- Kč

 

Termín konání: -

Místo konání: Brno

 • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek: -

 

Nabídka pro školní sborovny: 

Cena semináře pro 1 účastníka: 900,- Kč 

 • minimální počet účastníků semináře pro školní sborovnu je 12
 • při počtu účastníků větším než 15 sleva 50 % pro šestnáctého a dalšího účastníka

Seminář realizujeme přímo ve škole, která si ho objedná. V případě zájmu nás prosím kontaktujte nejlépe elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na telefonu +420777048177.

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. Pokud Vám na uvedený email potvrzení o odeslání přihlášky nepřijde, odešlete prosím přihlášku ještě jednou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email účastníka:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:
 

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

Tento oblíbený seminář je součástí naší nabídky od ledna 2014. S vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde:

 

Tento seminář vám můžeme nabídnout také jako seminář pro školní sborovnu - více informací zde

 

Pokud Vás seminář zaujal, ale dané termíny Vám nevyhovují, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku a my vás oslovíme, jakmile bude stanoven další termín pro jeho konání. 

 

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY (PŘÍPADNĚ STŘEDNÍ ŠKOLY):