Co se skrývá v textu aneb Čtenářská gramotnost - 6 hodin

Číslo akreditace: MSMT-25422/2016-2-651

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní  seminář

Hodinová dotace: 6 hodin

Cílová skupina: seminář je určen učitelům českého jazyka 2. stupně základních škol  a víceletých gymnázií 

Lektorka: Mgr. Michaela Hantková

 

Přehled témat výuky:

  • Čtenářská gramotnost jako klíčová kompetence
  • Rozvoj čtenářské gramotnosti v literatuře, čtenářské strategie
  • Rozvoj čtenářské gramotnosti ve slohu
  • Rozvoj čtenářské gramotnosti v mluvnici
  • Využití průřezových témat pro rozvoj čtenářské gramotnosti
  • Příklady dobré praxe práce s textem, čtenářské dílny - náměty a zkušenosti
  • Informační zdroje ke čtenářské gramotnosti

Cena:  740,- Kč

 

Termín konání: podzim 2017

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích

 Uzavírka přihlášek: ---

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. Pokud Vám potvrzení o odeslání přihlášky na email nepřijde, odešlete přihlášku prosím ještě jednou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

 

2. Stáhněte si jednu z níže přiložených přihlášek na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno.

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu.

 

 Pokud Vás seminář zaujal, ale termín zatím není uveřejněn nebo vám daný termín nevyhovuje, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku a my vás oslovíme, jakmile bude určen přesný termín dalšího konání tohoto semináře.

 

 

Tento úspěšný seminář je v naší nabídce od září 2014.  S vyhodnocením zpětné vazby z realizovaných seminářů se můžete seznámit zde:

 

Pokud Vás seminář zaujal a daný termín Vám nevyhovuje, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku. Oslovíme Vás, jakmile bude určen přesný termín pro jeho další konání.

Přehled vzdělávacích kurzů