PF 2018

Tým EDUPRAXE vám děkuje za důvěru a spolupráci a do roku 2018 vám přeje pevné zdraví a pracovní i životní pohodu!

OBJEDNÁVKY VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ V PROSINCI

!!! POZOR, VZHLEDEM K AKTUÁLNĚ VELKÉMU MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ SPOJENÝCH PŘEDEVŠÍM S DOČERPÁVÁNÍM FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ VE ŠKOLÁCH V ZÁVĚRU KALENDÁŘNÍHO ROKU, BUDEME OBJEDNÁVKY, KTERÉ PŘIJDOU OD 3. 12. 2017 POUZE FAKTUROVAT, MATERIÁLY VÁM PAK DO ŠKOL DODÁME V PRVNÍ POLOVINĚ LEDNA. DĚKUJEME VÁM ZA PŘÍZEŇ A ZA POCHOPENÍ!!! 

Nabídka na školní rok 2017/18

Nabídka na nový školní rok je připravená. U většiny seminářů najdete termín, na který se můžete přihlásit, u některých je k dispozici předběžná přihláška a termín bude vypsán, jakmile obdržíme alespoň 5 předběžných přihlášek. 

Nabídka na školní rok 2016-17

V současné době finišujeme s přípravou nabídky na nový školní rok a úpravou webových stránek. Nabídka bude aktualizovaná od pondělí 22. 8. 2016. Na naše podzimní semináře se však můžete přihlásit již nyní.

Poděkování

Děkujeme za podporu a spolupráci ve školním roce 2015/16, naše semináře v tomto školním roce navštívilo více než 2500 pedagogických pracovníků. Přejeme všem zasloužené pohodové prázdniny. Nabídku na nový školní rok pro školní sborovny i zájemce z různých škol včetně nových sad kartiček pro práci s diferencovanou třídou najdete na našich aktualizovaných webových v průběhu srpna.

Semináře o čtenářské gramotnosti k Výzvě 56

Nabízíme vám 2 úspěšné semináře o čtenářské gramotnosti, jejichž součástí je tvorba a realizace čtenářských dílen. V loňském školním roce je absolvovalo více než 200 učitelů 1. stupně a českého jazyka na druhém stupni ZŠ. Budeme je realizovat pro učitele z různých škol v Brně, Třebíči a Zlíně, můžeme přijet i do vaší školy. Jedná se o semináře "Čtenářská gramotnost na 1. stupni základní školy v praxi" - více informací zde - a "Co se skrývá v textu aneb Čtenářská gramotnost" - více informací zde

Naše nabídka na školní rok 2015/16 je připravena

Na našich webových stránkách je připravena kompletní nabídka pro nový školní rok. Aktuálně vám nabízíme 33 seminářů a 87 výukových materiálů pro učitele v diferencovaných třídách. Rozšiřujeme místa, kde budeme naše semináře realizovat i možnosti přihlášení se na naše semináře - nově můžete využít online přihlašovací formuláře. Více informací o novinkách a naší nabídce zde.  

AKCE NA DUBEN

Při objednávce výukových materiálů EDUPRAXE, s.r.o. v hodnotě 1000,- Kč a více přes e-shop www.studijniliteratura.cz poštovné a balné zdrama. Aktuálně Vám nabízíme 77 sad výukových materiálů pro různé předměty 1. i 2. stupně ZŠ i víceletých gymnázií. Máme pro vás několik novinek do matematiky, fyziky a německého jazyka a připravujeme další.

Nabídka našich výukových materiálů pro práci s diferencovanou třídou se rozrostla na dvojnásobek

Společně se semináři nabízíme učitelům výukové materiály pro práci s diferencovanou třídou. Jejich nabídka se přes prázdniny rozrostla na dvojnásobek. V nabídce máme více než 60 sad výukových materiálů pro 1. a 2. stupeň ZŠ i nižší ročníky víceletých gymnázií. Nově je je můžete objednávat přes eshop -  http://www.studijniliteratura.cz/

EDUPRAXE rozšířila nabídku seminářů pro učitele

Od nového školního roku rozšiřujeme nabídku akreditovaných seminářů pro učitele v rámci systému DVPP. V nabídce máme celkem 21 seminářů, z toho 4 jsou určené pro celé školní sborovny. Nově nabízíme například semináře pro asistenty pedagoga nebo na podporu rozvoje čtenářské gramotnosti. Kompletní nabídku seminářů včetně termínů a přihlášek najdete ve složce Přehled kurzů. 

Od ledna 2014 nabízíme všechny naše akreditované semináře

Od ledna 2014 nabízíme účast na všech našich akreditovaných seminářích. S kompletní nabídkou kurzů včetně termínů se můžete seznámit v rubrice KURZY - PŘEHLED KURZŮ.