Čtenářská gramotnost u žáků se specifickými poruchami učení - 4 hodiny

Číslo akreditace: MSMT-14486/2021-3-449

Forma vzdělávacího programu: prezenční interaktivní seminář

Hodinová dotace:  4 hodiny

Cílová skupina: Seminář je určen učitelů 1. a 2. stupně základních škol a poradenským pracovníkům ve školách – výchovným poradcům, školním speciálním pedagogům a školním psychologům.  

 

Témata semináře:

  • Vývojové fáze čtenářské gramotnosti
  • Odlišnosti ve vývojových fázích čtenářské gramotnosti u žáků se specifickými poruchami učení (dále jen SPU)
  • Vliv vývoje řeči a dalších předpokladů pro čtení na práci s textem u žáků s SPU
  • Co může pomoci v rozvoji čtenářství u žáků s SPU
  • Základní podpůrná opatření napomáhající práci s textem ve výuce

Lektorka: Mgr. Jiřina Bednářová 

 

Cena:  690,- Kč 

Místo konání: Brno

Termín konání semináře: přijímáme předběžné přihlášky

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email účastníka:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno 

(pro zaslání předběžné přihlášky prosím využijte přihlašovací formulář) 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu.