Role školního psychologa v poskytování koordinovaných poradenských služeb – 16 hodin

Přípravou tohoto semináře jsme reagovali na současnou situaci ve školách - od 1. 9. 2016 by měly všechny školy poskytovat poradenské služby prostřednictvím školních poradenských pracovišť, jejichž součástí jsou čím dál tím častěji školní psychologové. Cílem semináře se pomoci školním psychologům stát se platným členem školních poradenských pracovišť, podpořit jejich spolupráci s ostatními poradenskými pracovníky ve škole. Od jara 2018 vám seminář nabízíme v nové podobě s rozšířenou časovou dotací z 8 na 16 hodin. Seminář je vhodný k šablonám 1 a 2.

Číslo akreditace: MSMT-896/2018-1-47

Forma vzdělávacího programu: prezenční, interaktivní sebezkušenostní seminář

Hodinová dotace: 16 hodin

Cílová skupina: seminář je určen školním psychologům ze základních škol

Lektor: Mgr. Alice Vašáková

Přehled témat výuky:

  • Legislativní ukotvení pozice školního psychologa
  • Kontext poradenských služeb ve škole, školní poradenská pracoviště, začlenění ŠP do poskytovaných služeb
  • Koordinace služeb ŠP s ostatními poradenskými pracovníky školy, Program poradenských služeb ve škole
  • Vytváření podmínek pro práci psychologa ve škole
  • Proces aklimatizace ŠP v systému školy
  • Cílové skupiny školního psychologa
  • Proces dojednávání zakázky
  • Typické činnosti ŠP v průběhu školního roku (se zřetelem na potřeby školy)
  • Spolupráce ŠP se subjekty mimo školu.

 

Cena:  1890,- Kč

 

Termín konání:  -

Místo konání: Brno

  • seminář se uskuteční v Brně-Žabovřeskách v učebně společnosti EVERESTA na ulici Stránského 28 - ve 2. patře budovy TECHMASEXPORT přímo u zastávky tramvaje č. 1, vedle obchodního centra BILLA; místo je dobře dostupné MHD (tramvaj číslo 1 - zastávka Stránského, tramvaj číslo 3 a 11 - zastávka Rosického náměstí, autobus č. 44 a 84 - zastávka Rosického náměstí); příjezd automobilem z ulice Horova, možnost parkování přímo před budovou nebo v přilehlých ulicích 

Uzavírka přihlášek:  -

 

Na seminář se můžete přihlásit jedním z následujících dvou způsobů:

1. Vyplňte a odešlete následující přihlašovací formulář, potvrzení o úspěšném odeslání přihlášky dostanete na email označený červenou hvězdičkou. V případě, že se na seminář hlásí více účastníků z jedné školy, může přihlašovací formulář vyplnit buď každý sám, nebo stačí jméno, příjmení, titul a datum narození dalších účastníků z jedné školy napsat do poznámky:

Jméno, příjmení, titul: Email:* Poznámka: Název školy: Přihlášení na seminář Bezpečnostní kód:* Prosím, opište bezpečnostní kód. captcha code reload Ulice, číslo: Město, PSČ: Datum narození: Aprobace: IČ: Číslo účtu: Způsob platby: Informace o účastníkovi semináře: Informace o škole: Zvolte místo a termín konání semináře : Email: Telefon:

2. Stáhněte si níže přiloženou přihlášku na seminář ve formátu Word a vyplněnou ji odešlete jako přílohu emailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu EDUPRAXE, s.r.o., Říčanská 27, 641 00  Brno: 

 

Po obdržení vaší přihlášky Vám potvrdíme zařazení mezi účastníky semináře a zašleme Vám pozvánku s podrobnými informacemi o semináři a zálohovou fakturu. 

 

Se zpětnou vazbou kolegů, kteří již seminář absolvovali, se můžete seznámit zde: 

 

Pokud Vás seminář zaujal, pošlete nám nezávazně předběžnou přihlášku. Oslovíme Vás, jakmile bude určen přesný termín pro jeho další konání.

SEMINÁŘE PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY (PŘÍPADNĚ STŘEDNÍ ŠKOLY):